Hakkımızda

2007 yılında EMR Mobil Araç Temizlik Hizmetleri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti bünyesinde kurulmuş olan Dry Car Care Nano Teknolojik Araç Temizliği Sistemleri,  Amerika ve Avrupa’da 1996 yılından beri güvenle tercih edilen ve Türkiye’de Oto-Bakım sektöründe yeni bir açılım olan ‘’Susuz & Gezici Araç Temizliği’’ konseptini ülkemize hizmet ve istihdam olarak kazandırma ve tanıtma hedefiyle faaliyetlerine başlamış öncü bir firmadır.

20 yılı aşkın tekstil geçmişi olan KAYABAŞI Tekstil Ltd Şti. ve PRF Tekstil Pazarlama Ltd. Şti.’nin köklerinden gelen DRY CAR CARE, oto bakım sektörüne de girerek hizmet alanlarını genişletmiştir. Yayılmış bayii ağı ile Türkiye’nin her noktasına eşit kalitede hizmet götürmeyi ilke edinen DRY CAR CARE tekstil sektöründeki üretim, pazarlama, satış ve müşteri ilişkilerindeki deneyimlerini ürün tedarik zincirleri ile kuvvetlendirip müşterilerine ve bayilerine fark yaratan bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Firmamız, modern yaklaşımı ve yenilikçi çizgisiyle sektöre hareket kazandırmış ve marka değerini kısa zamanda üst sıralara taşımıştır. Tamamlanması 2 yıl süren ar-ge çalışmalarının ardından yaptığı özel antlaşmalar ile sektörünün alanında lider firması olan DRY CAR CARE, Türkiye’nin geneline yayılmış bayii ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Dry Car Care, 2007 yılından beri faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve geliştirmektedir. Gerçekleştirilmiş olan bireysel ve kurumsal çalışmalarla sistemini ve adını her geçen gün daha geniş kitlelere yaymakta, Avrupa ve Asya kıtalarında da temsilciliklerini açmış bulunmaktadır. Gerek Türkiye gerekse de diğer dünya ülkelerinde gerçekleştirilen faaliyetlerle güçlü kurumsal yapısıyla ve sağlam temeller üzerine oturtulan sistemiyle Dry Car Care Türkiye ve dünya genelinde büyümeye devam etmektedir.